Пълен стадион чака Ботев Пловдив и ЦСКА
Полуфиналният мач-реванш за Sesame Купа на България между Ботев Пловдив и ЦСКА ще се изиграе пред пълни трибуни. Двубоят е на 1 май на стадион "Христо Ботев", а билети вече почти не останаха.
От "жълто-черния" клуб обявиха, че има по-малко от 900 билета за двубоя в сряда. Те са за Сектор D на "Колежа" и могат да бъдат закупени единствено от касите на съоръжението.
"По-малко от 900 билета остават за полуфинала срещу ЦСКА в сряда! Билетите са само за сектор D и могат да се закупят единствено от касите на стадиона", написаха от Ботев Пловдив.
Тимът има преднина от едно попадение след първата среща в София. "Канарчетата" победиха с 1:0 с гол на Уме Емануел. Двубоят на "Колежа" е в сряда, 1 май, от 18:45 часа.
- ЦСКА 1948 си върна крило
- Новият в ЦСКА мечтае да напише книга
- Победният марш на ЦСКА ще продължи и срещу Септември
- Локо Пловдив взе под наем играч от ЦСКА
- Скъпи билети за Септември София - ЦСКА
- Петко Панайотов: Всеки трябва да се бори за титулярно място
- Новият в ЦСКА с емоционални думи за Естудиантес
- ЦСКА се подсили с аржентинец
227