Скаршем: Нямам търпение за мача с Левски
Футболистът на ЦСКА Улаус Скаршем очаква с нетърпение мача с Левски от първия кръг на плейфоте на първенството. Срещата ще е следващата седмица, след като "червените“ завършиха на второ място в редовния сезон.
ЦСКА победи като гост с 3:2 Арда в двубоя от 30 кръг на шампионата. Улаус Скаршем беше избран за Играч на мача в Кърджали.
"Имаше лек шок, когато излязох в първия мач срещу Левски, заради атмосферата, и искам отново да се насладя на този мач“, каза Скаршем пред DIEMA SPORT.
“Труден мач срещу Арда, опитахме да сме на най-доброто си ниво, спечелихме три точки и това е най-важното, да влезем в плейофите от второто място. На полувремето си казахме просто да излезем и да се насладим на това, което ни очаква. Можем да кажем, че показахме някои неща, които можем. Днес взехме три точки и това е най-важното."
“Стамен Белчев влезе директно в съблекалнята, каза, че иска това, това и това. Ние знаме какво изисква от нас и това ни помага", завърши норвежецът.
- В сряда теглят жребия за Купата на България
- Отпуснаха едва 300 билета за феновете на ЦСКА за мача в Бистрица
- ЦСКА ще се поздрави с нова победа
- ЦСКА назначи нов психолог, той вече работи с Пастор
- ЦСКА 1948 ще е с нов треньор срещу ЦСКА
- Тонислав Йорданов: В ЦСКА ми подляха вода
- ЦСКА опитва да се отърве от Скаршем и Сегер
- Бойко Величков обяви бъдещето на Пастор в ЦСКА