Левски продължава да следи крило на ЦСКА
Левски продължава да следи ситуацията около крилото на ЦСКА 1948 – Педриньо, твърди Мач Телеграф“. Припомняме, че "сините“ искаха да го вземат по време на зимната пауза като заместник на продадения в Япония Уелтън, но благодателят на "червените“ Цветомир Найденов поиска 500 000 евро за правата му. Тази сума отказа тогава Левски от сделката, но се очаква двете страни да влязат в нови преговори след края на сезона. "Сините“ имат солиден интерес към Педриньо, а според запознати от ЦСКА 1948 са склонни да намалят трансферната сума. Очаква се Левски да дадат половината от тези 500 000 евро и да добавят към сделката процент от бъдещ трансфер.
Междувременно "сините“ отново ще разговарят в събота за нападателя Себастиан Вия. Те ще използват визитата на Берое на "Герена“, за да опитат да намалят огромните претенции на заралии за нападателя. Берое са поискали от "сините“ впечатляващите 2 800 000 евро за колумбиеца, който е трансферна цел №1 на "Герена“.
- Левски прати малка оферта за Салидо, но Берое веднага я отказа
- Левски ще се реваншира на феновете с победа срещу Ботев Пловдив
- Сираков с голям ход за бъдещето на Левски
- БФС за Лудогорец - Левски: "Сините" трябваше да играят с човек по-малко едно полувреме
- Левски поздрави Станимир Стоилов за 59-ия му рожден ден
- Левски си изкара яда на водеща медия, отне им акредитациите
- Веласкес: Заслужавахме да победим
- Хьогмо: Левски ни затрудни, но ги спряхме
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]