Отново напрежение и бой в сектора на Левски
За втори пореден мач се стигна до напрежение и бой в сектора с фенове на Левски. Преди седмица във Вечното дерби, станахме свидетели на това ултраси от сектор Б да нахлуят на пистата и да влязат в сектор А, където да започнат да бият други фенове на Левски.
И днес във Варна ситуацията не бе по-различна. Феновете на Левски отново се сбиха, този път с полицията, като това се случи в минутите след края на мача с Черно море. Ултрасите опитаха да съблекат играч на Левски. Последва намесата на МВР, а от сектора летяха бомбички.
Левски е в неприятна серия от загуби в мачовете с Лудогорец, ЦСКА, а сега и в двубоя с Черно море. Всичко това по всяка вероятност ядосва до краен предел феновете на "сините".
- Левски сломи Арда и увеличи аванса си на върха
- Стойчо Стоев: Напрежението е в Левски, титлата още е в техни ръце
- Дончо Донев: Левски ще стане шампион
- Петко Панайотов за Вечното дерби: Тези мачове не се играят, те се печелят
- Веласкес: Няма шанс играчите да мислят вече за ЦСКА (видео)
- Левски няма право на грешна стъпка и срещу Арда
- Кристиан Димитров се обърна към "сините" фенове
- Кметът на Добрич отговори на Веласкес: Теренът беше перфектен
298