Панайотов: Младите момчетата се постараха
Старши -треньорът на ЦСКА 1948 Николай Панайотов коментира загубата с 2:1 от Черно море в двубоя от 25-ия кръг на efbet Лига.
“Не ни достигна да вкараме втори гол. След като изравнихме, имахме инициативата, стояхме добре на терена, имахме контрола. Жалко, че от статично положение получаваме гол. Може би в началото на второто полувреме имаше леко отстъпление.
Във футболът се допускат грешки. Важно е, че Карагарен се вдигна и направи добър мач след грешката си. Ако бяхме вкарали първи гол, вероятно по друг начин щеше да се развие мачът.
Видяхме, че през фланговете имахме пространства. Радващо е, че Ради вкара гол, но за съжаление не ни достигна.
Смятам, че младите момчетата се постараха. Грешки ще има, но аз мисля, че те дават максимума и с всеки мач растат. Сигурен съм, че на тези момчета им помагат тези мачове и ще растат нагоре", заяви Панайотов.
- Ради Кирилов вероятно ще е готов за следващия тест на Левски
- Берк Бейхан донесе победата на Черно море срещу Монтана
- Португалският Санта Клара следи нападателя на Черно море Георги Лазаров
- Пацо Тигъра не иска да си поднови договора с Черно море
- Черно море победи Септември с 3:0 и записа първи успех за 2026 година (видео)
- Черно море и Арда не се победиха във Варна, головете липсваха
- Черно море застана зад Илиан Илиев: Морето е много по-голямо от нас самите
- Илиан Илиев ще напусне Черно море след края на сезона
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]