ЦСКА изплати дълговете си
ЦСКА погаси почти всичките си задължения към различни отбори, футболисти и мениджъри. От началото на седмицата "червените" са превели близо един милион лева по старите си дългове, информира "Дарик". Последното плащане беше към спортното министерство. Шефовете на отбора са превели почти 400 хил. лв. по сметките на МФВС за наема на "Българска армия" и това означава, че "армейците" ще играят на своя стадион през настоящия сезон.
Това беше условието клубът да получи съоръжението на концесия за 20+10 години, както и за безвъзмезден наем. В началото на седмица шефовете на ЦСКА са покрили дълга си към Черноморец за Мишел Платини.
Йордан Лечков и неговият Сливен също получиха част от дължимата им сума. "Червените" са платили 100 000 лева, на едноименния тим, но Лечков претендира за сума над 500 000 лв. ЦСКА покри дълговете си и към двама от бившите си футболисти - Даниел Беконо и Иван Иванов.
Снимка: Илияна Енчева
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
- ЦСКА 1948 залага на „Младата гвардия“ за новото правило на БФС
- ЦСКА показва днес новите екипи
- Трима се присъединиха към лагера на ЦСКА, още не е ясно какво ще се случи с Фаетон
- Хаос с контролите на ЦСКА
- Марк-Емилио Папазов и синът на Любо Пенев почват с Локо София
- Найденов за съперника на ЦСКА: Лесен съперник за четата от Ловеч
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]