Ел Маестро: Винаги е важно да се започне с победа
Наставникът на ЦСКА Нестор Ел Маестро бе доволен от успеха над Ботев Враца с 3:0 в двубой от 21-я кръг на шампионата. Специалистът открои играта на Вион и неговите два прекрасни гола, но заяви, че има още какво да подобряват.
"Винаги е важно да се започне полусезонът с победа, много сме щастливи за Тибо Вион. Показахме добри неща в офанзивен план, но има и други, които трябва да подобрим", започна той.
"Не съм изненадан представянето на Вион, но определено двата гола ме изненадаха. Както вече казах, винаги има неща да се анализират и подобряват. В следващата седмица трябва да работим върху контраатаките и пространствата зад нас. Ще имаме труден противник, трябва да сме концентрирани и се надявам да се представим по-добре", добави специалистът.
"Винаги отговарям по един и същи начин за трансферни слухове. Доволен съм от отбора, който имам и с играчите, с които разполагам. Смятам, че всички изглеждахме много добре и сме достатъчно добре физически подготвени. Когато спечелиш първия мач, никой не говори за резултатите в подготовката", продължи наставникът на ЦСКА.
"Трябва да сме готови за следващия мач. Предстои голям двубой с Черно море в битката на върха. Уважаваме противника, но знаем, че трябва да покажем нашата най-добра игра и отиваме там да победим", завърши Ел Маестро в ефира на Диема.
- ЦСКА 1948 завърши наравно с лидера в Босна и Херцеговина
- Мишо Мадански: ЦСКА има нужда от по-солиден централен защитник
- ЦСКА и Делова не могат да се договорят за нов договор
- Медина: ЦСКА 1948 ми даде нещо, което исках отдавна
- Жордао: Очаквам с нетърпение втората част от сезона
- ЦСКА иска 3 млн. евро за своя звезда
- ЦСКА няма да представи отбора пред феновете заради Левски
- ЦСКА 1948 с първи успех в Турция