Панайотов: Ще има още изходящи трансфери в ЦСКА 1948
Старши треньорът на ФК ЦСКА 1948 - Николай Панайотов говори за актуални теми около тима на старта на зимната подготовка.
"Надявам се да направим една добра подготовка и заедно с контролните мачове да влезем в ритъм. Трябва да бъдем подготвени за първия официален мач, който е с Лудогорец за Суперкупата.
Както знаете Георги Русев бе продаден на Сион в Швейцария, а почти сигурно Елитон също си тръгва. Със сигурност ще има и други изходящи трансфери. Тръгват си двама основни футболисти, но се надяваме хората, които ще ги заместят да се справят. Имаме достатъчно играчи на разположение, на този етап нямаме нови попълнения.
Сигурните контроли са с Локомотив Пловдив, Арда Кърджали, Монтана, а последната проверка ще я обявим впоследствие.
Целите пред нас са-победа във всеки мач и да запишем по-добри резултати от предния полусезон“, заяви Николай Панайотов.
- Лудогорец обяви детайлите за зимна подготовка
- БФС създава собствена академия
- Арда се раздели с Иван Тилев
- На този ден: Преди 31 години Стоичков взе "Златната топка"
- Пламен Андреев: Мечтата ми е да играя срещу Реал Мадрид
- Хаджиевски: Трябват ни готови нови играчи
- Майкъла: Досега не е имало коментар от Папазки за ЦСКА, няма и да има
- ЦСКА плаща 800 000 за новото си полълнение