ЦСКА закрива 2023-та с пресконференция
ЦСКА 1948 обяви, че на 21 декември ще се състои последната пресконференция за 2023-та година.
На нея ще присъстват изпълнителният директор на ЦСКА Добрин Гьонов, както и оперативният директор Стойчо Младенов, които ще направят анализ на изминалата година.
Напомняме, че "армейците" завършват първата част на сезона на пето място в класирането на efbet Лига и на 1/4-финал в Купата на България.
"Уважаеми колеги,
ЦСКА има удоволствието да Ви покани на последната пресконференция на "червените" за календарната година.
На нея ще присъстват изпълнителният директор на ЦСКА Добрин Гьонов, както и оперативният директор Стойчо Младенов.
Двамата ще направят обобщение на изминалата година и ще отговорят на Вашите въпроси.
Пресконференцията ще се състои на 21.12, от 13:30, в пресклуб "България".
Очакваме Ви!", обяви пресслужбата на столичани.
- Сектор "Г" се поклони пред героите от Априлското въстание
- Арестуваха бивш футболист на ЦСКА, Ботев и Локо Пловдив
- Вратарят на ЦСКА: Не сме доволни от последния мач с Левски, искахме да ги бием
- Ето кой ще е съдия на първия полуфинал между Лудогорец и ЦСКА
- Пастор от ЦСКА: Победа в дербито променя всичко за миг
- Откриването на "Българска армия" е планирано за края на септември
- Лудогорец ще вземе първия мач с ЦСКА за Купата
- Днес пускат билетите за Вечното дерби
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]