Панайотов: Изключително труден мач като условия
Младият наставник на ФК ЦСКА 1948 – Николай Панайотов, остана много доволен след победата с 2:1 над Берое в турнира Sesame Купа на България. Треньорът призна, че целите пред отбора са титлата и купата у нас.
"Изключително труден мач като условия. Очаквах отборът на Берое да се прибере и чака на контра. Те имат силен преход, така и стана. Контролирахме мача от началото, но в първите минути играхме бавно с топката. През второто полувреме имахме чисти положения. Радващо е, че след като получихме гол продължихме да натискаме и вкарахме два ценни гола“, започна младият треньор на ЦСКА 1948 в ефира на Диема.
"Затрудни ни факта, че се бяха прибрали в защита при 5-4-1. Когато си в тази схема, е трудно да имаш пространства. Трябваше да вкараме повече хора между линиите. Поздравих момчетата след мача, тъй като обърнаха мача и спечелиха. С оглед показаното на терена от нас победата е заслужена“.
- Берое удари Добруджа в Добрич и запази надежди за спасение
- Васил Драголов: Не виждам бъдеще за Берое при този собственик
- ЦСКА 1948 си връща Костадин Илиев
- Ботев Враца измъкна точка срещу Септември в края
- Спартак Варна надви Славия и направи важна крачка към спасението
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
- Лудогорец развали шампионския празник на Левски с късен гол на „Герена“
- Черно море победи Ботев (Пд) в мач, белязан от расистки скандал