ЦСКА-София обяви ден на отворените врати преди мача с Лудогорец
ЦСКА - София обяви ден на отворените врати преди двубоя с шампиона Лудогорец в неделя (10 декември), който ще е последен на стадион "Българска армия" в този му вид, тъй като след нея ще започнат процедури за разрушителни дейности, както и избор на строител за новото съоръжение.
В събота (9 декември) "червените" привърженици ще имат възможност за последен път да видят "Армията" отвътре. От клуба ще осигурят достъп на феновете до терена, съблекалнята и стаичката на бай Добри.
Ето какво написаха от ЦСКА - София в акаунта си във Фейсбук:
"Като за последно! На 09.12.23 г., ден преди последния мач на ЦСКА на "Българска армия", стадионът ще отвори врати за всички фенове на отбора!
Ще имате възможност за последен път да видите съоръжението отвътре. Ще бъде осигурен достъп до:
терена, на който са се играли паметни мачове;
съблекалнята, в която години наред са се помещавали велики "армейски“ имена;
между 10 -12 ч. за първи път привържениците ще могат да надникнат и в легендарната стаичка на бай Добри, все още съхраняваща паметни спомени от историята на "червения клуб“;
залата за пресконференции, в която с емоции са говорили десетки треньори и футболисти. Ще имате възможност да седнете на техните места и да се снимате за спомен
Контролната стая, от която са изписвани паметни резултати на легендарното табло. Отново там ще видите и чертежите на старото съоръжение - ръчно разчертани на стотици страници стара хартия.
Очакват ви и други изненади и приятни моменти!
Заповядайте да се сбогуваме със стария стадион и да изживеем заедно историческия момент".
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква
- Илиан Илиев: В такъв мач е ключово да вкараш първия гол
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА (видео)
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]