Точно трима играчи са в списъка на Ел Маестро за зимна селекция
ЦСКА работи усилено по зимната си селекция, като вече са набелязани три конкретни имена, с които тимът ще опита да се подсили. С въпросните футболисти се водят преговори, като целта е те да бъдат завършени до началото на трансферния период и играчите да се присъединят към състава за началото на зимната подготовка, пише "Тема спорт".
Сред приоритетите в търсенето на нови футболисти са позициите ляв бек и халф. Единственият типичен ляв краен защитник в състава е Сейни Санянг.
"Червените" ще опитат да увеличат конкуренцията и в средата на терена. На няколко пъти в последните мачове Тобиас Хайнц е заменян от Матиас Фаетон, който обаче е крило и нападател, но не и халф. В ЦСКА искат да привлекат футболист с профила на Хайнц и Кареасо - раздвижен и динамичен в офанзивен план и енергичен и агресивен в защита.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“