Шопов: Всеки в отбора е свикнал с критиката
ЦСКА оглави класирането в родния шампионат след победа с 3:0 над Хебър, а футболистът на "червените" Станислав Шопов коментира успеха, след като вкара третия гол в двубоя с фамозен изстрел от разстояние.
"Надиграхме Хебър във всички аспекти и заслужено победихме, което е най-важното за нашия отбор. Заслужавахме да вкараме много по-рано гол, но важното е, че отбелязахме първи, това ни носи спокойствие. Дори да не бяхме вкарали до почивката, рано или късно, това щеше да се случи", започна той в ефира на Диема.
"Като футболисти на ЦСКА сме свикнали с критиките и всеки в отбора е свикнал да носи на такана. Всеки излиза с мотивацията да победи, днес отговорихме по достоен начин. Чувствам се във форма. Разбира се, радвам се за головете, които отбелязах за ЦСКА и този срещу Германия (в двубоя на младежките национали, б.а.). Като всеки футболист, искам да играя повече, мисля, с такива изяви, това ще се случва", продължи футболистът на ЦСКА.
"ЦСКА има сили да спечели и двата трофея в България, но нека да видим след мачовете, които ще изиграем", завърши Шопов.
- ЦСКА 1948 изпусна ЦСКА
- Крушарски: Ако не напълним сектор "А", ще дадем още билети на ЦСКА
- Дават още места за феновете на ЦСКА за финала
- Левски отново разпродава трибуните – билетите за Сектор А срещу ЦСКА свършиха
- „Трибуна Бесика“: Жалък опит на ловешкото ГМО да ни засегне!
- Феновете на ЦСКА изкупиха един от секторите за финала, чакат се още билети
- Брахими подкрепи футболисти на Левски и Ботев Пловдив
- Този път ЦСКА може да остане без победа