Любо Пенев: На "Армията" съм си вкъщи, има хора, които са често тук, но са си гости
Треньорът на Хебър - Любослав Пенев говори след поражението 0:3 от ЦСКА.
"Аз съм си вкъщи тук. Има много хора, които посещават "Българска армия“, но не са си вкъщи и винаги ще бъдат гости. Въпреки че загубихме и инкасирахме 3 гола, отборът игра много добре, с добра скорост и динамика. Липсваше ни прецизност. Поздравих момчетата и това е поведението, което трябва да имаме във всеки един мач. Пореден съвет към ВАР – трябва да бъде по-прецизен и внимателен и добре да разглеждат това, което се случва“, стартира Пенев.
"Снощи имахме видеоматериал, който показах на момчетата – сравнителна таблица от миналата година и сега. Ясно и точно да видят, че има разлика и това се нарича прогрес. Ние растем и вървим нагоре. Искаме да играем добър футбол. Това е философията, която следва, затова ги похвалил. Загубихме, но това е поведението, което трябва да имаме“, продължи Ел Голеадор.
"Отношението и отговорността са ключови. Това искам от играчите си. Не бива да се влияем, не е приятно да допуснем гол в края на полувремето, но това се случва. Трябва да сме осторожни и да не позволяваме такъв вид голове. Има и един важен момент, който е свързан с решението на тези, които ръководят мача. Много картони за нас, а нито един за противника. Гледам мача отблизо и мога да преценя доста ситуации за нарушения, които по никакъв начин не подсказва, че ще има картон, се вади такъв за Хебър. В следваща ситуация този футболист много внимава, защото познавайки ръководителите на мача... има дисбаланс в тези решения на играта и е фактор върху резултата“.
"Двама футболисти са ни трайно контузени и вървят добре при възстановяването. Наказан имам 1 футболист. Охене е с болежка, така че за следващия мач в събота се надяавам да са в строя. Готвим се с оптимизъм за следващия мач“, завърши Любослав Пенев в ефира на Диема.
- ЦСКА 1948 измъкна зрелищно равенство срещу Марибор след обрат в края
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция