Лицензоносител на ЦСКА 1948 напусна
Един от треньорите на ЦСКА 1948 Миро Косев си е тръгнал от клуба, съобщава “Мач Телеграф". Според източника, той е обяснил, че има по-изгодно предложение за работа в друг отбор. Косев бе и лицензоносител при “червените", защото старши- треньорът Николай Панайотов няма необходимия сертификат.
От ЦСКА 1948 ще се възползват от правилника на Българския футболен съюз, който позволява наставник без лиценз да води двубоя в 4 срещи. След това от клуба ще трябва да намерят нов треньор с необходимия документ.
- Драма до 101-вата минута! ЦСКА 1948 повали Лудогорец
- Левски подчини ЦСКА за втори път за дни и затвърди превъзходството си
- Паро Никодимов: Не може да излизаш с резервите срещу Левски
- Бивши играчи на ЦСКА и Царско село ще играят на Световното
- Пробвайте знак Х за Вечното дерби
- Цветомир Найденов с нова атака срещу съдията на мача с ЦСКА
- Майкъла: Само Господ ни спаси да не загубим от ЦСКА 1948
- ЦСКА 1948 изпусна ЦСКА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]