Илиян Илиев определи групата за мача с ЦСКА-София
Старши -треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за гостуването на ЦСКА - София в мач от седмия кръг на efbet Лига. От нея заради травма отпадна капитанът Даниел Димов. Опитният футболист продължава да усеща болки в бедрото и няма да може да е на линия за двубоя на "Българска армия".
От групата отпаднаха и Мартин Милушев и Берк Бейхан, които вчера играха за дублиращия тим на "моряците" срещу градския съперник Спартак (Варна).
В групата за срещата са Иван Дюлгеров, Християн Славков, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Мартин Дичев, Александър Василев, Влатко Дробаров, Виктор Попов, Росен Стефанов, Арлинд Дакай, Васил Панайотов, Мишаел Алвес, Велислав Василев, Мазир Сула, Алекс Фернандес, Николай Златев, Едгар Пашеко, Пабло Гарсия, Атанас Илиев, Исмаил Иса и Матеус Машадо.
Варненци тръгват за София в петък сутринта, а следобед ще проведат последната си тренировка преди срещата с "червените".
- Лудогорец обърна Черно море във Варна и запази перфектния си актив
- Ботев Пловдив пречупи Черно море и записа първа победа за сезона
- Искат детектор на лъжата в Черно море
- Спартак разгроми Черно море с 3:0 и триумфира във варненското дерби
- Черно море привлече млад национален вратар от Лудогорец
- Ботев Враца измъкна точка срещу Черно море с гол в последните секунди
- Черно море не успя да победи Дунав в генералната репетиция преди сезона
- Черно море търси нов вратар, Илиан Илиев иска още конкуренция под рамката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]