ЦСКА продължава да събира играчите на Пирин


ЦСКА си осигури услугите на пореден играч на Пирин. След като с "армейците" вече подписаха Александър Якимов и Антон Карачанаков, сега и Александър Дюлгеров е сигурно ново попълнение. Новината потвърди изпълнителният директор на отбра Емил Костадионов. Той добави, че бившият играч на "орлетата" ще подпише 3-годишен договор с ЦСКА.
По този начин при 31-кратните шампиони на страната вече има 7 бивши играчи на Пирин, като освен гореспоменатите, при "червените" играят още звездата на отбора Спас Делев, Борис Галчев, Благой Макенджиев и Станислав Костов.
Интерес към Александър Дюлгеров имаше и от страна на Монтана, където старши-треньор е Стефан Грозданов, но офертата на ЦСКА е примамила футболиста, който играе като десен бек.
Снимка: Илияна Енчева
- Глобиха ЦСКА за неуважително отношение към ЦСКА 1948
- Красен Георгиев ще ръководи дербито между Левски и ЦСКА 1948
- Играч на ЦСКА 1948 преминава в украински клуб
- Стойчо Младенов: ЦСКА винаги ще стои в сърцето ми
- В ЦСКА пробвали суеверия, за да счупят каръка
- Душан Керкез разузнава на живо Славия в мача срещу Арда
- Любо Пенев е предлаган на собствениците на ЦСКА за нов треньор
- Загорчич: ЦСКА ще е фаворит, но ние искаме 3-те точки