Рибарски: Има умора от мача с ФКСБ
Старши-треньорът на ЦСКА 1948 Атанас Рибарски коментира равенството 1:1 с Хебър (Пазарджик) в мач от четвъртия кръг на efbet Лига.
“Разочароващ мач за нашия отбор. Не само като резултат, а и като поведение. Бяхме колебливи в противниковата половина. След дузпата пропиляхме първото полувреме. Второто полувреме отидохме да рискуваме, за да затворим мача. Имахме ситуации, които трябваше да завършим. Трябваше да използваме фланговете. Не бяха ефективни и това ни попречи да стигнем до повече ситуации. При тези футболисти, които взеха участие с ФКСБ, има умора и си пролича. Имаме конкурентноспособни играчи на всяка позиция. За съжаление, връзката се губеше някъде в последната третина
Започнахме с две поредни победи. Отпаднахме от Лигата на конференциите, но според мен се представихме на добро ниво. Изводите, които сме си ги направили, са по-скоро положителни, за разлика от днес. Чочев е жизненоважен за нашия отбор. Радвам се, че се върна в игра след повече от 30 дни. Не можем да имаме високи амбиции и да разчитаме само на него. Ще трябва да проявим повече ангажираност към останалите играчи, които трябва да изпълняват по-съществена роля в отбелязването на голове", заяви Рибарски.
- Сектор "Г" се поклони пред героите от Априлското въстание
- Арестуваха бивш футболист на ЦСКА, Ботев и Локо Пловдив
- Вратарят на ЦСКА: Не сме доволни от последния мач с Левски, искахме да ги бием
- Ето кой ще е съдия на първия полуфинал между Лудогорец и ЦСКА
- Пастор от ЦСКА: Победа в дербито променя всичко за миг
- Откриването на "Българска армия" е планирано за края на септември
- Лудогорец ще вземе първия мач с ЦСКА за Купата
- Днес пускат билетите за Вечното дерби
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]