Червените фенове готвят шоу за първата тренировка на ЦСКА
Повече от 200 привърженици на ЦСКА се очакват да посетят първата тренировка на отбора в четвъртък сутрин на стадион "Българска армия". С нея се дава начало на предсезонната подготовка на "армейците". Ако това стане факт, "червените" ще се радват на толкова голямо внимание за пръв път от доста време, информира "Тема спорт".
При последните сборове на отбора преди началото на нов сезон или полусезон запалянковците бяха доста по-малко - около 50 души. Сега обаче оптимизмът сред тях е голям и те ще посрещнат Милен Радуканов и компания. Феновете подготвят и хореография като за мач с много факли, димки, песни и скандирания.
От шестте нови футболисти първата тренировка ще пропусне единствено румънецът Янис Зику, който получи по-дълга почивка от наставника Милен Радуканов. Така най-много овации се очаква да получи бразилецът Жуниор Мораеш.
Снимка: Илияна Енчева
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
- ЦСКА 1948 привлече бивш футболист на Борусия Дортмунд
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Пуснаха билетите за Черно море - ЦСКА
- Христо Янев и Ники Кънчев с призив за подкрепа към Любо Пенев
ЗА АВТОРА
Виктор Мухарски е роден на 27 ноември 1988 година в град София. Завършва Факултет по журналистика и масова комуникация на Софийски университет "Св. Климент Охридски". Работи като спортен журналист от 2007-а година. [...]