Коман: Не трябва да даваме шанс на ЦСКА в реванша
Флоринел Коман, който вкара единствения гол в мача между ЦСКА 1948 и ФКСБ, коментира срещата.
"Надявам се да вкарвам във всеки мач, но отборът е по-важен. Най-важното е победата. Чувствам се добре. Радвам се, че вкарвам и сметката ми е 3 от 3. Трябва да се подобрявам още.
Направихме много грешки в атака и защита. В реванша не трябва да даваме шанс на съперника. Но най-големият проблем е, че няма да имаме феновете с нас. Тази вечер те дойдоха и ние им благодарим“, заяви Коман.
- Всички нови в ЦСКА с картотека за първия мач
- Левски подготви договор за Кареасо, сделката може да е факт още днес
- ЦСКА ще опита да привлече нов централен защитник
- Предлагат улица и алея в София да бъдат кръстени на Димитър Пенев
- ЦСКА 1948 прегази корейци в последната си контрола в Турция
- Гочето: Има много кадърни футболисти в България
- Цветомир Найденов се пошегува с ЦСКА
- ЦСКА прати Додай обратно в Албания
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]