ЦСКА-София с жест към легендите на ЦСКА „Септемврийско знаме”
Ръководството на ЦСКА –София продължава да обръща сериозно внимание на легендите на ЦСКА "Септемврийско знаме". Димитър Пенев, Димитър Якимов, Джони Велинов, Пламен Марков и други ще получат като подарък новия екип на отбора, който е в червено и златисто. С това се е заел един от изпълнителните директори на ЦСКА – София Филип Филипов. Той ще "облече" легендите в цветовете на тима.
Якимов и компания отново ще пътуват с "червените" за мачовете в Европа, както всяка година при това ръководство. Първата спирка ще бъде Румъния, където ЦСКА ще мери сили със Сепси.
Надеждите на всички в клуба са да има нов пробив и влизане в групите на турнира Лига на конференциите.
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]