ЦСКА с първо ново попълнение
ЦСКА потвърди привличането на гамбийския защитник Сейни Санянг. Той играе на поста ляв бек и ще трябва да запълни празнината в тази зона, оставена след контузията на Брадли де Нойер.
"Млад. Талантлив. Скромен. Отдаден. Всичко това описва новия ни футболист – Сейни Санянг. Пристигащ от терените на световното за младежи в Аржентина, където левият бек блестеше за Гамбия и достигна 1/8-финал, Сейни се присъединява към ЦСКА с огромен ентусиазъм и не крие, че мечтата му се сбъдва. Добре дошъл, Сейни!", написаха от "Армията" за новата си придобивка.
Санянг е на 20 години и е висок 175 см. Освен като ляв бек, може да действа и по десния фланг на защитата. В ЦСКА ще играе с номер 3, който доскоро носеше Жеферсон.
- ЦСКА 1948 представи Бернардо Коуто
- ЦСКА получи супер оферта за Питас
- Лапоухов и Лапеня заведоха жените на шопинг в европейски столици
- Свръхмодерна система в ЦСКА
- ЦСКА стартира подготовка на 5 януари, готови са и всички контроли
- Христо Янев си изкара първо наказание след завръщането си в ЦСКА
- Цветомир Найденов: Сами срещу футболната мафия!
- Мобилното приложение на ЦСКА е най-сваляното в България
469