Локо София привлече защитник на ЦСКА-София
Защитникът Галин Минков подсили състава на Локомотив (София) с трансфер от ЦСКА- София. Договорът на левия бек с "червено-черните" е за следващите два сезона, съобщиха от футболния клуб.
25-годишният Минков, бившият младежки национал на България, записа 5 мача през последната кампания за "червените", при които премина от родния си Литекс преди 12 месеца.
Той е второто ново попълнение в състава на "железничарите" през това лято след Красимир Станоев.
Галин Минков е играл също така и в отборите на Царско село и Локомотив (Мездра).
Ето какво написаха от клуба:
"Радваме се да обявим второто си ново попълнение до момента в лятната селекция. Това е Галин Минков, който идва от отбора на ЦСКА.
Левият бек се обвърза с нашия клуб с договор за срок от 2 години.
Пожелаваме му успех!".
- Парламентарните избори може да изместят ЦСКА - Левски
- Всички нови в ЦСКА с картотека за първия мач
- Левски подготви договор за Кареасо, сделката може да е факт още днес
- ЦСКА ще опита да привлече нов централен защитник
- Предлагат улица и алея в София да бъдат кръстени на Димитър Пенев
- ЦСКА 1948 прегази корейци в последната си контрола в Турция
- Гочето: Има много кадърни футболисти в България
- Цветомир Найденов се пошегува с ЦСКА
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]