Гьонов: Хубаво е, че ЦСКА започва срещу Левски
Изпълнителният директор на ФК ЦСКА 1948 Добрин Гьонов коментира жребия в efbet Лига, който отреди тимът му да се изправи срещу Левски в първия кръг, като мачът ще бъде на стадион "Георги Аспарухов".
"Четвърти сезон поред започваме в efbet Лига, първите два с ЦСКА-София, третият и четвъртият - с Левски. В интерес на истината, това е по-добре, от гледна точка на зрителския интерес и защото е сериозен двубой, който ще подготви отборите за евромачовете им.
Принципно, нека тръгне програмата. За първия кръг няма значение, защото първите два кръга от първенството ще се изиграят и чак тогава започват еврокампаниите ни. Положително е, че започваме срещу силен отбор като Левски, така че да сме максимално подготвени за мачовете в Европа", заяви Гьонов.
- ЦСКА 1948 измъкна зрелищно равенство срещу Марибор след обрат в края
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]