ЦСКА с трето лятно попълнение
Спонсорът на ЦСКА 1948 Цветомир Найденов обяви трети нов играч за "червените" в трети пореден ден.
След Том Рапнуи и Мики Орачев, които са леви крайни защитници, сега на стадион "Витоша" идва и десен краен бранител. Неговото име е Пиер-Даниел Нгинда. Той е на 26 години и е юноша на Монако.
Камерунецът има престои в Кевии Руен в родината си, белгийския Серкъл Брюж и финландския КТП. След завръщането си от Финландия Ндинга играе за Кретейл-Луситанос и Льо Ман в последните два сезона.
Найденов се обърна към новото попълнение с вече традиционното за него "Успех, Майсторе" и анонс, според който клубът се придържа към френската линия.
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]