Попето слага край на кариерата си след година
Ивелин Попов е близо до край на кариерата си и иска да я сложи през следващото лято на "Герена". Договорът му със "сините" изтича тогава. Мнозина смятаха, че от Левски ще направят опити да се разделят с него още в края на този сезон. Особено, след като се наби в очите на феновете с пропуснатата дузпа в дербито с ЦСКА, твърди "Мач Телеграф".
Както е известно, той не бе в групата за мача с Лудогорец в Разград, за да бъде пазен за битката с ЦСКА в сряда, а и да е на разположение за баража за Европа, който се очертава пред тима.
Попето до момента има 3 мача, 1 гол и 1 асистенция във фазата на плейофите. Иначе е участвал общо 30 срещи във всички турнири за "сините", в които се отчете с 5 попадения и 6 голови паса. Не е тайна обаче, че от него се очакваше да бъде още по-продуктивен.
Новият треньор, както и да се казва той, едва ли пък ще се съобразява със статута му в съблекалнята. И със сигурност на него почти няма да се разчита. Попов осъзнавал това, но е готов да остане, за да може да изиграе последната си среща в кариерата именно със "синята" фланелка. За целта бившият капитан на националния отбор обявил, че желае да съчетава ролята си на футболист и с друга в Левски, където дори да бъде по-полезен.
А и от следващото лято ще се съсредоточи изцяло върху нея. На "Герена" имат доста свободни длъжности, след като в последните 2 години предимно се уволняваше, а не се назначаваше.
- Брилянтен гол на Маркус реши дербито: Лудогорец удари Левски и стопи изоставането
- Светослав Дяков: Титлата няма да се реши дори при победа на Левски
- Левски пусна билетите за мача с Локомотив Пловдив
- Пробвайте знак Х за Лудогорец - Левски
- Левски ще се пробва с играч на Славия, но през следващия трансферен прозорец
- БФС обяви програмата за 26-ия и 27-ия кръг в efbet Лига
- Лудогорец пусна билетите за дербито с Левски
- Левски надви Локомотив (София) в голов спектакъл и се доближи до титлата