Назон: Искам повече голове
Героят за ЦСКА Дюкенс Назон, който заби хеттрик във вратата на Ботев Враца, сподели мнението си след изразителния успех с 5:1, Голмайсторът на "червените" заяви, че за него не са най-важни головете, а това отборът да постигне целта си, а именно - шампионската титла.
"Няма лесни мачове, ние ги правим да изглеждат така. Винаги е хубаво, когато вкараш рано. Продължаваме да преследваме Лудогорец. Още сме в надпреварата.
Аз преследвам по-големи цифри, още попадения. Винаги е добре за един нападател, когато бележи. Надявам се да отбележа още през този сезон, но най-важното е титлата. Ако има попадения, това е добър знак и за това какво прави отборът. Не съм си поставил лимит. Най-важното е победата. Ако попаденията и победата идват, всичко е супер.
Надявам се още в следващия двубой феновете да се завърнат. Имаме нужда от тях. Ако днес бяха тук, щяхме да стигнем може би до 6-7-8 гола. Трябва да сме фокусирани със или без феновете. Знаехме, че те са извън стадиона, чувахме ги. Те продължават да ни тласкат напред.
Когато играеш в ЦСКА, всеки уикенд се бориш срещу най-добрите отбори, защото всеки дава максимума срещу нас. Трябва да спечелим всеки един мач, предстоят ни 5 финала", заяви Назон в ефира на Диема.
- ЦСКА 1948 измъкна зрелищно равенство срещу Марибор след обрат в края
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция