Ганчев влязъл в съблекалнята на ЦСКА-София след загубата от Лудогорец
Един от собствениците на ЦСКА - София Данаил Ганчев е влязъл в съблекалнята на отбора след загубата от Лудогорец. При "червените" са били и изпълнителните директори Стоян Орманджиев и Филип Филипов.
"Точно след мача не казах много в съблекалнята. Собственикът влезе в съблекалнята и каза някакви неща на футболистите. Като сме ядосани, трябва да го впрегнем в победа в следващите мачове", заяви Юрген Матей след двубоя.
- Христо Янев: Бяхме наясно какъв терен ни очаква
- Илиан Илиев: В такъв мач е ключово да вкараш първия гол
- Черно море сложи край на добрата серия на ЦСКА (видео)
- Генчев: ЦСКА са в добра ситуация, върви им играта
- Този път без шествие на феновете на ЦСКА във Варна
- Черно море ще опита да спре отличната серия на ЦСКА
- ЦСКА и Левски олекнаха с по 3300 лева
- Цветомир Найденов с критики към Мартин Великов
295
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]