Турицов: Лудогорец искаха служебна победа и мачът да се прекрати
Защитникът на ЦСКА Иван Турицов говори след загубата с 0:1 от Лудогорец.
"Минимална липса на концентрация доведе до гола за Лудогорец. Говорихме много, че отбелязват голове от статични положения. Мисля, че бяхме добре подготвени до гола. Очаквах, че който вкара първи гола, ще спечели мача", започна защитникът.
"Ако кажа, че прекъсването е причината, ще тръгна да се оправдавам. За мен странно решение, поздравявам Лудогорец. За мен беше нелогично. Те искаха да прекратят мача и да спечелят служебно. Виждал съм такова нещо в Турция и Гърция. Това е нормално за балканските държави. Не знам какво се случи. Лудогорец се прибра, явно искаха да се прекрати мача. Не мога да кажа, че това е причината да допуснем гола", каза Турцицов по повод прекъсването на мача.
"За да спечелиш, трябва да вкараш. Имахме чисти положения. Доколкото си спомням Лудогорец, освен гола, няма чисто положение. Заслужавахме повече победата, но понякога така се получава".
"Това беше мач, който беше важен. Не искахме да загубим. Може и това да беше причината - напрежението. Всеки един знаеше какво ни предстои и колко хора ще има по трибуните. Те ни помогнаха да се представим по-добре, не е имало стъписване", завърши Турицов в ефира на Диема.
- Найденов с нова публикация за съдиите преди дербито ЦСКА – Левски
- Алвеша: Всеки мач за ЦСКА 1948 е като финал
- Феновете на ЦСКА и Левски с шествия преди мача
- Пробвайте знак Х за Вечното дерби
- Над 20 000 билета са продадени за Вечното дерби
- Питас: Ако трябва ще умрем на терена, но ще победим в понеделник
- Ради Кирилов: Дербито няма да се реши от точковата разлика
- МВР със засилени мерки за сигурност преди ЦСКА - Левски