Топузаков ще води Левски в мача с ЦСКА-София
Елин Топузаков ще води Левски в дербито с ЦСКА - София. Това стана ясно след като днес наставникът на втория отбор изведе “сините" за тренировка. Все още не е ясно дали Елин ще остане до края на сезона начело на отбора, но ще бъде на скамейката за срещата с "червените" в понеделник.
Преди заниманието досегашният наставник Станимир Стоилов и щаба му си взеха довиждане с играчите. Помощниците му Тодор Симов, Димитър Телкийски, Михайло Шейкеровски и Йончо Арсов, който изпълняваше функцията на спортен директор и бе шеф на школата на "сините“, също напускат.
Вероятност да остане на "Герена" има само за треньора на вратарите Божидар Митрев, който съвсем наскоро започна работа в клуба и не е част от щаба на Мъри.
- Станаха ясни имената на двама играчи от Полша, които били в радара на ЦСКА
- ЦСКА избра дестинация за летния лагер
- Доскорошен играч на ЦСКА прекрати кариерата си на 26 години
- ЦСКА уреди контрола по време на паузата
- БФС: Правилно отсъдена дузпа за ЦСКА срещу Добруджа
- Играч на ЦСКА смени Кристиан Димитров в националния
- ЦСКА взе своето срещу Добруджа
- ЦСКА 1948 надви Локомотив София в голов спектакъл (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]