Дубълът на ЦСКА премина и през Лудогорец

Дублиращият тим на ЦСКА 1948 постигна нова победа във Втора лига. Футболистите на Атанас Рибарски надиграха Лудогорец с 2:0. "Армейците“ поведоха четвърт час след началото на двубоя след попадение на Марио Топузов, който се разписва за втора поредна среща. Само седем минути по-късно Преслав Антонов реализира втория си гол с червения екип като удвои аванса на своя тим. В самия край на срещата Генади Ганев спаси дузпа, изпълнена от Йоан Йорданов и запази суха мрежа.

След срещата Атанас Рибарски беше доволен от показаното на терена и заяви: "През по-голямата част от мача диктувахме темпото. Изпълнихме нашия план и държахме Лудогорец далече от нашата врата. Работим непрекъснато върху пропуските.“