Саша Илич: За нас всеки мач е като финал
Наставникът на ЦСКА Саша Илич, изрази своето задоволство от победата на "червените“ с 4:1 над Берое в Стара Загора. Сърбинът сподели, че тимът му е заслужил успеха си с игра, която е показал и преди инкасирания злополучно гол след неточност на Бусато. Илич заяви също, че феновете са разбрали колко са важни в днешния ден, изпълвайки сектора за гости на стадион "Берое“.
"Искам да благодаря на Берое за честната игра, да похваля и на нашите фенове. Мисля, че те вече са наясно колко са важни. Доволен съм от начина, по който проведохме мача днес. Имахме нещастието да получим такъв гол, какъвто получихме. Играчите реагираха изключително, заслужено спечелихме“.
"Първото полувреме не бих казал, че беше толкова лошо. Липсваше ни самочувствие в завършващата фаза. И друг път съм казвал, че нашият отбор е от 26-има, не от 11. Влезлите дадоха нужната енергия и това ни помогна да спечелим“.
"Днешният мач е доказателство за това, че когато ЦСКА губи, има нужния характер да обърне. Преди да инкасираме гол, имахме дено чисто положение. Доминирахме и преди гола, макар да нямахме шансове. При получаване на такъв нелеп гол, трябва да покажеш реакция“.
"В момента разполагаме с тези футболисти и трудно може да дойде някой. Доволен съм от характера, за нас всеки мач е финал. Днес спечелихме един финал с Берое, идва още един с Ботев Пловдив“.
"И преди съм го казвал – феновете помагат. Те имат заслуга за днешната победа. Надявам се да видим "Армията“ пълна, благодаря им“, завърши Илич в ефира на Диема.
- Цялата програма на Левски за сезона
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948