ЦСКА - София може да покрие част от разходите чрез акции
ЦСКА - София може да плати част от разходите около строежа на новия стадион "Българска армия" с миноритарен дял от акциите на клуба. Такива слухове се носят в Борисовата градина, като на този етап няма потвърждение за това от ръководството на "червените".
Очаква се клубът да бъде подпомогнат от солиден чуждестранен инвеститор около строежа. Иначе на този етап се знае, че три фирми ще бъдат в основата на строежа, припомня "Мач Телеграф".
Първата компания е белгийската "Кевлокс". Тя произвежда малки модули и се грижи за обзавеждането на стадиони. Втората е финландската фирма "Пейкко", която ще прави металните модули на стадиона, които ще свързват секторите А, Б, В и Г.
Третата ключова фирма е австрийската "Ке Келит", която предоставя цялостни решения за зали, логистични паркове и стадиони. Отговаря за отопление на съоръжението, санитарни помещения, хладилни камери, трибуни, висящи тавани, водни системи, козирки и свързващите части към тях.
- Цветомир Найденов подкрепи позицията на Арда за Кабаков
- От Арда: Корумпето Кабаков буташе ЦСКА
- ЦСКА пусна билетите за следващия си мач
- ЦСКА победи Арда
- ЦСКА 1948 победи Монтана и е втори
- ЦСКА 1948 излиза срещу първата си жертва в елита
- Започна почистването на стадиона в Монтана за мача с ЦСКА 1948
- ЦСКА ще опита да стартира годината с победа
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]