Ултрасите на ЦСКА спретнаха голям банкет и обявиха: Завръщаме се!
Фен фракцията “Енимълс" си спретна здрав Коледен купон. Иван Велчев-Кюстендилеца публикува клип в социалните мрежи, на който с Росен Петров-Животното и компания се вихрят на песни за любимия ЦСКА. На банкета бе забелязан и бившият капитан на армейците Иван Бандаловски, който от доста време членува в "Енимълс".
Запалянковците на пропуснаха да изпеят “Сърца “червени"!", а по средата на песента един от ултрасите се провикна: “Завръщаме се!".
Припомняме, че основните фен фракции бойкотират ЦСКА, тъй като не са съгласни с начина на управление на клуба и поради тази причина пропуснаха срещите от есенния полусезон.
- Тежък тест за ЦСКА в Австрия: загуба 0:4 от Полесие Житомир и сериозни въпросителни
- ЦСКА официално привлече Стефано Сенси – трансферен удар с италианска звезда
- ЦСКА 1948 се насочва към пазара в Тунис?
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- ЦСКА 1948 с убедителен обрат срещу шампиона на Косово в Банско
- ЦСКА 1948 с четири силни контроли в Словения
- ЦСКА 1948 се раздели със Садио Дембеле
- ЦСКА привлече голмайстора на Локомотив Пловдив
783
КОМЕНТАРИ
22.12.2022 в 17:44
къде се завръщате ве,на стадиона ви отдавна играе литекс,при цеката ли ще ходите:)