Куп проблеми пред Мъри Стоилов преди мача с Черно море
Старши треньорът на Левски Станимир Стоилов ще има още проблеми при избора на футболисти за атаката на тима за предстоящото гостуването на Черно море, съобщава "Тема Спорт". Нападателят Ивелин Попов пропуска срещата. Бившият капитан на България е с мускулен проблем от равенството 1:1 срещу Локомотив Пловдив.След операция се възстановява и Билал Бари.
Вероятно аут за мача е и Илиян Стефанов. Героят от финала за Купата с ЦСКА беше контузен в глезена от Елитон и напусна терена още в началото на мача срещу ФК ЦСКА 1948.
Така единственият здрав нападател е Марин Петков. Опция е и младокът Борислав Рупанов, който дебютира в последните минути срещу ФК ЦСКА 1948.
В последните 4 мача Левски не взе нито една победа, като вкара само 2 пъти. Заради 5 натрупани жълти картона на "Тича" ще липсва и халфът Андриан Краев.
- Левски разгроми Радник с 5:0 и впечатли преди старта на сезона
- Левски привлече мароканския национал Мехди Мубарик
- Левски привлече португалския халф Сержиньо с договор до 2029 година
- Левски финализира скъп трансфер на португалския халф Сержиньо
- Лафчис: За Левски е важно да е в Европа до зимата!
- Найденов с ироничен коментар за слуховете около трансфер на Георги Русев в Левски
- Шеф на Борац: С Левски ни очаква атракция
- Левски стигна до късно равенство срещу Ботев Враца в контрола в Правец