Любо Пенев ще даде пресконференция в четвъртък
ЦСКА ще проведе пресконференция преди домакинството си на Септември (София) от 11-ия кръг на efbet Лига в петък (16.09) от 19:30 ч. на стадион "Витоша".
В четвъртък (15.09) от 14:00 ч. в Пресклуб "България" на журналистическите въпроси преди мача ще отговаря старши -треньорът на "армейците" Любослав Пенев.
"Молим всички журналисти, фотографи и оператори да заемат местата си в залата възможно най-рано, за да избегнем струпвания.
Молим също така да не заемате места на първия ред в залата, а операторите и всички репортери с камери, телефони и всякакви устройства за заснемане да се позиционират зад банките. Фотографите пък не следва да преминават линията на втория ред при осъществяването на професионалните си задължения.
За повече информация относно събитието можете да се обърнете към нас на тел. 0897095418", обяви официалният сайт на "армейците".
- ЦСКА опитва да се отърве от Скаршем и Сегер
- Бойко Величков обяви бъдещето на Пастор в ЦСКА
- ЦСКА победи ЦСКА 1948 и се класира за полуфиналите за Купата на България
- Пастор остава в ареста поне още два дни
- ЦСКА ще спечели и следващия си мач
- ЦСКА с позиция по случая с Пастор
- Арестуваха Пастор от ЦСКА за шофиране в нетрезво състояние
- Цветомир Найденов подкрепи позицията на Арда за Кабаков
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]