Официално: ЦСКА с ново попълнение
ЦСКА привлече колумбийския атакуващ футболист Марселино Кареасо. Основната му позиция е дясно крило. Играчът е на 22 години и беше откупен от отбора Онсе Калдас, където той започва футболната си кариера още от юношеска възраст. За елитния колумбийски тим Кареасо е записал 138 мача и има 19 гола. Роден в китното градче Картахенa, за Марселино ЦСКА е първият чуждестранен клуб, в който ще играе.
"Благодарен съм на Господ за този голям шанс, който получих. Знам, че съм в голям клуб и ще дам всичко от себе си за публиката и за треньорите, за да продължим победния си ход.", сподели той при пристигането си в София.
Вчера Кареасо премина медицински прегледи, а от днес ще се включи и в тренировъчния процес, заедно със своите съотборници. Параметрите по сделката за откупуване между двата клуба остават конфиденциални.
"Пожелаваме на Марселино Кареасо здраве, щастие, късмет и много успехи с червената фланелка!", обявиха от пресслужбата на клуба.
- Цялата програма на Левски за сезона
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948