Петър Александров: Базел са нов отбор, играчите още не са свикнали един с друг
Бвшият национал Петър Александров даде компетентно мнение от Швейцария преди двата мача между ЦСКА и Базел в плейофите от Лигата на конференциите.
"Базел са нов отбор и не са свикнали още един с друг. Имат доста млади играчи, а им останаха трима или четирима по-опитни. Като най-опасен футболист мога да определя централния нападател Анди Зекири. Допреди две години беше в Лозана, после в английския Брайтън, а през миналия сезон игра под наем в Аугсбург. Алекс Фрай опитва да налага атакуващ стил, като използва много атаките по фланговете.
Може би шансовете са 55 на 45 за Базел. Радвам се, че ЦСКА победи в Ирландия. Все пак в момента само те и Лудогорец останаха да защитават реномето на българския футбол. За Базел тези мачове са жизненоважни, защото имат финансови проблеми. Доколкото разбрах, са си планирали бюджета, като очакват приходите от участие в груповата фаза на Лигата на конференциите", заяви Петър Александров пред "Мач Телеграф".
- На този ден: Преди 31 години Стоичков взе "Златната топка"
- Майкъла: Досега не е имало коментар от Папазки за ЦСКА, няма и да има
- ЦСКА плаща 800 000 за новото си полълнение
- ЦСКА 1948 уреди контрола с Гьозтепе
- В ЦСКА избират играч на полусезона
- Официално: Валтер Папазки е новият собственик на ЦСКА
- Цветомир Найденов се подигра с ЦСКА
- ЦСКА няма да се завърне на "Армията" в началото на следващия сезон