Любо Пенев: Браво на отборите, които играят в Европа! При нас е по-скромничко
Треньорът на ЦСКА 1948 Любослав Пенев остана доволен след победата с 1:0 над Хебър. Ето какво каза той пред репортерите:
"Вървим в добра линия, работната седмица минава отлично. Доминираме, но трябва да вкарваме повече голове. Това е най-важната и основна забележка към момента", започна Пенев.
"Не бързаме, имаме много добри футболисти. Когато дойде време и позволи администрацията, тези футболисти ще играят в официалните мачове".
"Имаше неточности в защита във всеки от мачовете. Наясно съм къде са нашите пропуски. Чака ни много работа", добави той.
"Браво, нашите отбори в Европа се справиха добре. Ок, продължаваме напред. В момента си представям как трябва да работим. Не мисля за догодина. Искам по-скромничко. Постепенно нещата ще се получат", каза завърши той.
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави
- Франция срещу Ирак: „Трикольорите“ ще се класират за плейофите
- Над 70 хиляди зрители изгледаха нулевото равенство между Белгия и Иран