ЦСКА 1948 и Лудогорец поделиха по два гола и по една точка

F.

ЦСКА 1948 и Лудогорец завършиха наравно при резултат 2:2 в любопитен мач от програмата на третия кръг в родния елит. Гол на Каули (45) в самия край на първата част даде аванс на гостите.

В последноте 20-тина минути обаче бе най-интересно. Ивайло Чочев (72) успя да изравни, като преди това Александър Колев нацели греда. Георги Русев (75) направи пълен обрат, без да остави шансове на Симон Слуга. В следващата атака Топузов пропусна да се разпише от отлична ситуация и да направи резултата 3:1 за домакините. Шест минути след това Бърнард Текпетей с много силен удар преодоля Наумов, оформяйки крайния резултат. Така бе спряна победната серия на Лудогорец в шампионата, а отборът на Любо Пенев продължава с доборото представяне.