От Лудогорец пожелаха успех на ЦСКА, Левски и Ботев Пловдив
Ръководството, треньорският щаб и футболистите на ПФК Лудогорец желаят успех на всички български отбори, които започват участието си в европейските клубни турнири тази седмица - Левски, ЦСКА и Ботев Пловдив.
"Нека идният сезон да бъде успешен за всички наши представители в евротурнирите. Нека заедно защитим честта на българския клубен футбол на европейската сцена. Пожелаваме на феновете на евроучастниците ни незабравими вечери и много поводи за гордост!", написаха шампионите в сайта си.
Разградчани приемат от 20:45 часа тази вечер Шамрок Роувърс в първи мач от втория квалификационен кръг на Шампионската лига.
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Петър Станич е близо до трансфер в Олимпиакос
- Лудогорец започна подготовката си за новия сезон
- Новак във Висшата лига иска играч на Лудогорец
- Лудогорец с тежък съперник в ЛК
- Лудогорец отваря вратите на „Гнездо на орли“ за своите фенове
- Лудогорец носи над 1 милион евро на останалите клубове в efbet Лига
- Лудогорец стартира подготовка с временен треньор и променен щаб
1429
КОМЕНТАРИ
19.07.2022 в 20:45
Браво на Домуза , Наско и Гришата такъв жест не могат да направят защото са селяндури .