Тунчев: Червеният картон повлия доста
Наставникът на Арда, Александър Тунчев, смята, че червеният картон на Милен Желев и липсата на концентрация в ключови моменти е довело до поражение с 0:3 като гост на ЦСКА.
"Червеният картон повлия доста, но не стояхме зле и след изгонването на Желев. Липсваше концентрация, след като ни вкараха след две статични положения. Така допуснахме това поражение“, започна специалистът, който днес има рожден ден.
"Имахме 1-2 удара, стояхме добре, не позволявахме удари, но се случва във футбола нещо подобно. Бяхме сложили хора до силните им състезатели с глава. Това е колективна работа обаче, всеки трябва да си свърши работата в наказателното поле. Определено изпитваме проблем с концентрацията и искаме да работим в тази насока“, сподели Тунчев в ефира на Диема.
- Годой: Не заслужавахме да загубим, показахме характер до края
- Фернандо Гаспар: Тежък удар, но продължаваме битката за титлата
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след дербито ЦСКА – Левски
- Бойко Величков: ЦСКА показа характер, но изпусна две точки
- Боримиров: Левски е винаги срещу останалите
- Христо Янев: Показахме характер, този отбор не спира да се бори
- ЦСКА измъкна точка в края срещу Левски в драматично дерби
- Найденов с нова публикация за съдиите преди дербито ЦСКА – Левски