Саша Илич с първо интервю за ЦСКА: Обеащавам офанзивен футбол (видео)
Новият наставник на ЦСКА Саша Илич сподели, че първите му впечатления от клуба са позитивни. По-рано днес сръбският специалист изведе футболистите на първа тренировка и заяви, че иска да практикува офанзивен футбол.
"Първите ми впечатления са изключително позитивни. ЦСКА е голям отбор и разполага с фантастична база в Панчарево. Футболистите направиха отлична тренировка днес. И се надявам всичко да е както трябва. Знам, че ЦСКА e най-добрият клуб в България.
Играл съм в един голям клуб в Сърбия - Партзиан, който е най-добрият отбор в Сърбия, подобно на ЦСКА в България. Знам, че очакванията тук са много големи. И всички ние очакваме, че ще съумеем да постигнем велики неща.
За начало мога да обещая, че ще бъдем посветени на всичко, което правим, с желание за съвместна работа с футболистите, за да постигнем успехи за ЦСКА. Самият аз бях офанзивен футболист и моята треньорска философия е такава.
За да се бориш за трофей, трябва да играеш офанзивно, няма да се откажа от това. Много е рано да говоря за стила ми като треньор, но определено искам да играем офанзивно", каза Илич пред клубната телевизия.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“