ЦСКА започва лятната подготовката в понеделник
ЦСКА ще започне в понеделник с медицински прегледи и тестове лятната си подготовка. На базата на Панчарево футболистите ще бъдат разделени на две групи, а след като преминат част от първоначалните функционални изследвания, ще направят кратко занимание под ръководството на Саша Илич.
От сряда се започва с интензивните двуразови тренировки, като същия ден наставникът ще бъде представен официално пред медиите и ще даде пресконференция. За конкретния час и място медийният отдел на клуба ще Ви информира допълнително.
Саша Илич е изискал за първия етап от подготовката да разполага с всички футболисти, които имат договори с клуба. Освен със състезателите от миналия сезон, в следващите дни той ще има възможност да се запознае и с качествата на преотстъпените досега играчи, след което ще определи групата за втория лагер. Преди заминаването за Австрия е плануван тренировъчен спаринг на Панчарево с роден тим.
- Цветомир Найденов се подигра с ЦСКА
- ЦСКА няма да се завърне на "Армията" в началото на следващия сезон
- ЦСКА уреди второ ново попълнение
- Баскетболната зала на ЦСКА има ново име
- ЦСКА 1948 представи Бернардо Коуто
- ЦСКА получи супер оферта за Питас
- Лапоухов и Лапеня заведоха жените на шопинг в европейски столици
- Свръхмодерна система в ЦСКА