В Левски се точат на ЦСКА, искат и те победа с 5:0
Играчите на Левски бяха във видимо добро настроение, като идваха за днешната тренировка. Причината за това бе, както победата над Ботев Пловдив, така и разгромната загуба на ЦСКА от Лудогорец. Именно "армейците" са противник на Левски във финала за Купата на България.
Част от играчите на Левски се шегуваха по между си, а други вероятно бяха напълно сериозни, че искат и те да постигнат подобна победа, като тази на Лудогорец над "червените" преди дни. Тогава ЦСКА отнесе пет гола в Разград.
Мечтите и амбициите на "сините" не е като да не са се случвали. Левски побеждава с 5:0 ЦСКА за последно именно във финал на Купа на България през сезон 1997/98, игран на 13 май 1998 г. на стадион "Васил Левски" в София. И тази година финалът е националния стадион, а добрата форма на "сините" е факт. Факт са и проблемите в лагера на ЦСКА, като най-притеснителното е недоверието на феновете към ръководството на клуба.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“