Феновете на ЦСКА: Ще бъдем на финала, но не заради смешниците на терена
Една от водещите фракции в Сектор Г – "Офендърс", излезе с позиция след тежката загуба на ЦСКА от Лудогорец с 5:0 в Разград. Привържениците на "червените" гарантираха, че ще са на финала срещу Левски, но не заради "смешниците на терена и аматьорското управление".
Ето какво написаха феновете:
"Мина малко повече от година откакто първи изказахме на глас това, което всички, които не са слепи и глухи, могат да видят и чуят. Бяхме заклеймени и оплюти най-безцеремонно. Малко повече от година по-късно оставяме вие да прецените кой е прав и кой – крив.
Нямаме намерение да сочим с пръст и да навлизаме в детайли дори и след такова унижение като снощното, защото за разлика от угодните лакеи, имаме доблест и далновидност, да осъзнаем ситуацията из основи. А тя е – единственото нещо, което има значение за момента, е датата 15.05.
Какво ще стане след нея не е важно засега. Ние трябва да бъдем на този мач не заради смешниците на терена. И не заради аматьорското управление. А въпреки тях. Напук на тях и тяхната несъстоятелност. За нашата чест. И заради четирите букви, осмислящи всичко.
ЦСКА!"
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“