Киров: Важното е, че ЦСКА влезе в четворката
Старши -треньорът на ЦСКА 1948 Николай Киров коментира равенството 0:0 с Арда и класирането на отбора в горната част на втората осмица.
"Получи се нервен двубой, особено след получения червен картон. Сами си направихме нещата трудни.
В тези мачове, когато се срещат равностойни противници всяка една грешка решава двубоя.
При червения картон се променя настройката за игра. През второто полувреме успяхме да затворим пространствата от нашата врата.
Не сме си правили сметки. Нещата така се получиха, че с човек по-малко мислехме да затворим пространства. Имахме своя момент на контраатака и спечелихме дузпа. Важното е, че влязохме в тази четворка. Ще направим всичко възможно, за да сме по-напред в класирането“, заяви Киров.
- Цялата програма на Левски за сезона
- Ясна е програмата за сезон 2026/27 в efbet Лига
- Цветомир Найденов отново коментира съдийството и решенията на БФС
- ЦСКА 1948 привлича Жул Мейер, Цветомир Найденов загатна за нов трансфер
- Бойко Величков: Позицията на организираните ни привърженици тежи на клуба
- Ето кога стартира подготовката си ЦСКА
- Турски отбор иска Кошмара
- Цветомир Найденов обяви резултатите от „кастинга за треньори“ в ЦСКА 1948
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]