Славчев: Щастлив съм, че отбелязах гол, искаше ми се да е победен
След завършилия 1:1 мач с ЦСКА, голмайсторът на Локомотив София сподели мнението си за случилото се.
"Разочаранието от точката е повече, по-чистите положения бяха за нас, създадохме доста стопроцентови положения, но не успяхме да ги реализираме. Една точка обаче си е важна, и то срещу ЦСКА. Ударът ми с глава вратарят го изби доста добре, положението на Върджил - трябваше да насочи по-добре топката, Октавио - също.
Не е до късмет, трябва да играем по-добре, щастлив съм, че отбелязах гол, искаше ми се да е победен, но уважение към противника. В момента съм в отбор с добра химия, получават се добри комбинации, това ме прави щастлив, мога да покажа пълния си потенциал, това е разковничето - разбираме се по терена. Не обичам клишета и лозунги, нека тренираме, пък каквото сабя покаже", каза Славчев.
- Завръщането - гол, рекорд и доказателство, че отново е на върха
- Алжир обърна Йордания и запази надеждите си за елиминациите
- ЦСКА близо до трансферен удар: Стефано Сенси пред договор с „червените“
- От ада до Мондиала: невероятната история на Ирак
- Ботев Пловдив се подсили с национал на Уганда
- Лудогорец продължава да търси старши-треньор
- Локо София преговаря с четирима
- Александър Тунчев: Търсим централен защитник, всички в Арда са здрави