Официално: ЦСКА има забрана да картотекира нови играчи
ФИФА официално забрани на ЦСКА да картотекира нови играчи. Причината за това е задължението на "червените" към Юнес Бенжелюн. Наказанието е факт в първия ден от отварянето на трансферния прозорец в България. Това се случва именно днес.
“Наложена забрана за трансфери", това пише в TMS системата на световната футболна централа, което значи, че на този етап червените не могат да картотекират новите си попълнения Браян Морено и Маурисио Гарсес.
Забраната на ФИФА ще бъде вдигната, когато "червените“ се издължат или се постигне споразумение за разсрочено плащане с французина.
"Би било възможно да се намери някакво споразумение, ако от другата страна има желание. При всички случаи, убеден съм, ръководството и финансовият директор ще направят всичко възможно тази санкция да бъде избегната" заяви наскоро адвокат Трендафилов, който представлява ЦСКА.
- ЦСКА 1948 измъкна зрелищно равенство срещу Марибор след обрат в края
- ЦСКА открадна талант на Левски
- Здравко от Ритон: В ЦСКА трябват нови на 11 позиции
- Йомов започна тренировки с ЦСКА, Любо Пенев го иска в Локо София
- ЦСКА ще се раздели със защитник
- Христо Янев: Ще има още нови попълнения
- Лагерът на ЦСКА в Австрия остави повече въпросителни, отколкото отговори
- ЦСКА 1948 привлича национал на Тунис с опит във Франция