Пропадна днешната среща на ЦСКА - София с Хартберг
Пропадна днешната контрола на ЦСКА-София с Хартберг. Причината е снъгът, който падна през нощта в Турция, където българският тим е на подготовка. Тази сутрин снегът в Белек спря, но организиторите са преценили, че е по-добре мачове днес да не се състоят, тъй като терените ще се разкалят, а опасността от травма на играчите е голяма. Контролната среща ще се играе утре.
ЦСКА вече изигра една контрола в Алания, "червените" срещнаха полския Стал Миелец, където се подвизава бившият капитан на тима Божидар Чорбаджийски. Двата тима завършиха при резултат 1:1, като първо тимът от "Българска армия“ поведе с гол на Калоян Кръстев, а през втората част поляците изравниха.
- ЦСКА обърна Ботев с два късни гола в зрелищен мач на „Васил Левски“
- ЦСКА с мащабни промени: Валентин Илиев стана спортен директор, Бойко Величков поема Академията
- ЦСКА 1948 пусна билетите за реванша със Спартак Търнава
- Алвеша: Не беше риск, това са момчетата, които изнесоха целия минал сезон
- Цветомир Найденов с ироничен коментар след победата на ЦСКА 1948: Аз съм топ треньор
- ЦСКА 1948 пречупи Ботев Враца с късен гол на Атанас Илиев
- ЦСКА устоя на Карабах в Азербайджан и остави всичко за реванша
- Цветомир Найденов пак нападна ЦСКА: „Торпедо от Ловеч има шанс срещу Карабах“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]